• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Cennik sklepów internetowych

SKLEPY INTERNETOWE

Wybierz wariant dopasowany do Twoich potrzeb

Nie czekaj, Sprzedawaj!

Sklep internetowy to świetny sposób na biznes

NISKIE KOSZTY

Niskim wkładem początkowym Swój pomysł na biznes możesz przekuć w sukces!  Uwierz otwarcie i prowadzenie sklepu internetowego nie kosztuje kroci.

MILONY KLIENTÓW

Niekwestionowaną zaletą prowadzenia sklepu internetowego jest możliwość dotarcia do milionów Klientów, którzy każdego dnia dokonują zakupów w internecie.

ZWIĘKSZ ZYSKI

Masz już sklep stacjonarny? Świetnie! Otwarcie sklepu internetowego pozwala zwiększyć  dochody z działalności i umożliwia rozwój biznesu.

24H / 7 DNI

W e-sklepie nie ma ograniczenia czasowego ani nie ogranicza on Twojej działaności do określonej lokalizacji. Klienci mogą dokonywać zakupu o każdej godzinie i w każdym miejscu.

Sklep internetowy na platformie Shoper

Sklep internetowy na dedykowanej platformie do sprzedaży online
Logo aplikacji Shoper
JUŻ OD
0
zł / netto
Shoper jest oprogramowaniem stworzonym do prowadzenia sklepu internetowego. W dobie szybkiego rozwoju e-handlu dzieki Shoper w szybki sposób możesz rozwinąć Swoją działalność online. Wiele osób decyduje się na otworzenie własnej działalności internetowej. Sklep internetowy ma wiele zalet i różni się od sklepu stacjonarnego przede wszystkim mniejszymi kosztami utrzymania. Wiele osób nie decyduje się na otworzenie sklepu internetowego ze względu na trudności, jakie sprawia jego stworzenie. Shoper to platforma dla osób pragnących założyć własną działalność internetową - w jej ofercie znajduje się kilka godnych uwagi pakietów abonamentowych na oprogramowanie dla sklepów internetowych.

Sklep internetowy na systemie cms WordPress

Sklep internetowy na systemie cms WordPress w połączeniu z pluginem WooCommerce
Logo WordPress oraz WooCommerce
JUŻ OD
0
zł / netto
WordPress to darmowa aplikacja, a dokładnie system cms do tworzenia stron www, który w połączeniu z wtyczką WooCommerce pozwala stworzyć nowoczesny i intuicyjny dla użytkowników sklep internetowy. Dzięki popularności WordPressa i WooCommerce jako narzędzia dla e-handlu w repozytorium wtyczek mamy dostęp do wielu dedykowanych dla tych aplikacji pluginów, dzięki którym rozbudujesz Swój sklep o kolejne funkcjonalności.

Otrzymaj bezpłatną ofertę na wykonanie sklepu internetowego

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Obraz koszyka zakupowego