Sklep który będzie miał wszystko co potrzebne Ci do sprzedaży!

Tworzenie sklepów internetowych

Wybierz nowoczesny i prosty w obsłudze sklep internetowy Shoper, który będzie miał wszystko co potrzebne Ci do sprzedaży w internecie.

Dzięki oprogramowaniu Shoper szybko, łatwo i tanio uruchomisz swój sklep online i zaczniesz profesjonalnie sprzedawać w sieci. Shoper jest platformą typu SaaS (Software as a Service) stworzoną z myślą o sklepach internetowych. Oprogramowanie to obsługuje cały proces zakupowy oraz zapewnia narzędzia promocji i opcje personalizacji dla Twojego sklepu.

Shoper jest oprogramowaniem stworzonym do prowadzenia sklepu internetowego.

Autoryzowany Reseller Shoper
Image
Sklep internetowy Shoper
Sklep internetowy Shoper
Nie czekaj, Sprzedawaj!

Otrzymujesz profesjonalne, rozbudowane oprogramowanie, gotową infrastrukturę o której utrzymanie nie trzeba się martwić.

Szybka aktywacja sklepu Shoper

Gotowy w kilka minut!

Błyskawiczna aktywacja - sklep Shoper w kilka minut od uruchomienia licencji jest gotowy do pracy. Dzięki licencji SaaS otrzymujesz profesjonalne narzędzie do sprzedaży oraz masz zapewnione najnowsze aktualizacje oprogramowania i kompletne wsparcie techniczne.

Gotowe szablony sklepu Shoper

Gotowe szablony

Twój biznes internetowy potrzebuje atrakcyjnej szaty graficznej. Tutaj z pomocą przychodzą gotowe i świetnie wyglądające na każdym urządzeniu szablony sklepu Shoper, które łatwo zainstalujesz w zapleczu sklepu. Przed zakupem możesz zobaczyć online demo każdego szablonu.

Automatyczne kampanie shoper

Automatyczne reklamy

Skuteczna reklama sklepu internetowego to podstawa! Zwiększ swoją sprzedaż dzięki automatycznym reklamom Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads i wiele więcej. Bez umowy, bez zobowiązań, wybraną kampanię reklamową aktywujesz w panelu twojego sklepu.

Łatwa rozbudowa sklepu Shoper

Łatwa robudowa

Sklep zawiera wszystkie niezbędne narzędzia niezbędne do sprzedaży online. Dodatkowo w zapleczu sklepu masz dostęp do kilkuset aplikacji dedykowanych dla Shopera dzięki którym dodasz nowe funkcjonalności do swojego sklepu lub zintegrujesz go z zewnętrznymi usługami.

Testuj sklep przez 14 dni
za darmo!

Bez zobowiązań możesz otrzymać dostęp do 14 dniowej wersji testowej sklepu i zapoznać się z jego możliwościami.

Testuj sklep przez 14 dni!

Wypełnij poniższy formularz i testuj sklep Shoper przez 14 dni za darmo. Dane dostępowe do sklepu otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu. Po 14 dniach w przypadku braku opłaty twój sklep testowy zostanie automatycznie dezaktywowany, a wprowadzone dane skasowane.

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Logo Shoper
Autoryzowany Reseller Shoper
Licencja Shoper STANDARD
01 Licencja Shoper

50 000 produktów / Nielimitowana liczba skrzynek pocztowych w domenie sklepu / Obsługa płatności, przesyłek i zwrotów / Bezpłatna infolinia i pomoc techniczna / Zgodność z dyrektywą Omnibus

35zł netto / m-c
Certyfikat SSL sklepu internetowego Shoper
02 Certyfikat SSL

Bezpieczne zakupy / Zaufanie Klientów / Bezpłatna instalacja / Gwarantowane odszkodowanie / Najwyższa jakość certyfikacji / Automatyczne przypomnienia o odnowieniu

89zł netto
Szablony sklepu internetowego Shoper
03 Gotowe Szablony

Duża liczba gotowych projektów do każdej branży / Łatwa instalacja i konfiguracja  / Dopasowane do każdego urządzenia / Jednorazowy zakup

899 - 1199 zł netto
Shoper Płatności
04 Shoper Płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online / Płatności ratalne / BLIK / Płatności odroczone PayPo - Kup teraz, zapłać za 30 dni

0% przez 3 miesiące
Pomoc i wsparcie 24/7 Shoper
05 Pomoc / Infolinia

Bezpłatna i całodobowa infolinia 7 dni w tygodniu / Rozbudowany dział pomocy z opisami i intrukcjami / Materiały wideo

24/7
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.

Indywidualna oferta
Sklep Internetowy

Chcesz bym to ja skonfigurował Twój sklep Shoper? Wypełnij formularz. Przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę na PROMOCYJNY pakiet usług Shoper wraz z pełną ich konfiguracją.

Image