• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Budowa stron www oferta

STRONY WWW

Kompleksowa usługa od A do Z

Pakiet

PREMIUM

Jeżeli oczekujesz od strony internetowej czegoś więcej
Layout czyli wygląd i układ strony przygotowuję na podstawie przesłanych sugestii lub podesłanych przez Ciebie przykładów innych stron, które w jakimś stopniu podobają się Tobie. W przypadku gdy nie masz jeszcze pomysłu na wizerunek Twojej firmy w internecie, nie wiesz jak ma wyglądać Twoja strona internetowa, przygotuję ją dla Ciebie na podstawie Twojej branży / oferty firmy. Do stworzenia strony wykorzystam profesjonalne grafiki i ilustracje by Twój wizerunek w sieci wyróżniał się na tle konkurencji.

Przygotowana strona www będzie dopasowana do urządzeń mobilnych a wbudowany w stronę internetową system cms zapewni Ci późniejszą prostą i intuicyjną edycję jej treści.
Oferta stron internetowych premium

1-6 Podtsron

1-6 podstron

W wersji premium bez dodatkowych opłat wykonam do 6 podstron. Każda kolejna podstrona to dopłata 100zł netto

Zdjęcia/Grafiki

Zdjęcia/Grafiki

By Twoja strona wyglądała świetnie zapewnię pliki graficzne i zdjęcia niezbędne do wykonania strony www

Hosting

Hosting

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego serwera lub chcesz zmienić dotychczasowy dostarczam profesjonalny serwer pod twoją stronę

Pakiet PREMIUM to również

GWARANCJA

Każda strona w pakiecie premium otrzymuje roczną bezpłatną gwarancję. Jeżeli na stronie pojawiłyby się jakieś problemy, które nie będą wynikały z działań użytkownika zostaną bezpłatnie usunięte w ramach gwarancji w możliwe najszybszym czasie.

PAKIET WSPARCIA

Otrzymujesz bezpłatną opiekę IT. Takie wsparcie obejmuje wszelkie aspekty związane z Twoją stroną internetową. W tym czasie wykonuję również niezbędne aktualizację systemu cms i zainstalowanych komponentów dbając tym samym o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.

CERTYFIKAT SSL

Pakiet premium obejmuje również komercyjny Certyfikat SSL, który otrzymasz bez dodatkowych opłat na okres 12 miesięcy. Tak zabezpieczona strona nie będzie traktowana przez przeglądarki jako niezabezpieczona i dodatkowo będzie zyskiwała w oczach największego gracza w sieci czyli wyszukiwarki Google.

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

W pakiecie premium mogę przygotować Twoją stronę www dla 2 wersji językowych, przykładowo: PL, EN. Usługa nie obejmuje tłumaczenia samego tekstu - opcjonalna wycena takiego tłumaczenia przygotowywana jest na postawie dostarczonej treści, a całkowity koszt uzależniony jest od ilości znaków.

SERWER WWW

W ramach pakietu PREMIUM otrzymasz bezpłatnie na okres 1 roku profesjonalny hosting czyli serwer www dla Twojej strony internetowej oraz poczty e-mail. Serwer www będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz zapewni poprawne i szybie działanie strony internetowej..
Podana kwota za pakiet PREMIUM uwzględnia wykonanie do 6 podstron ( przykładowo: Home > O firmie > Oferta > Galeria > Kontakt ). Dodatkowe podstrony to dopłata 100zł netto/ 1 strona. W przypadku większej liczby koszt ustalany indywidualnie.
Usługi wchodzące w skład pakietu PREMIUM jak Certyfikat SSL czy Serwer WWW (hosting) oferowane są w abonamencie rocznym. Podana cena nie obejmuje odnowienia czyli kontynuacji tych usług po upływie 1 roku.

1-6 Podtsron

1-6 podstron

W wersji premium bez dodatkowych opłat wykonam do 6 podstron. Każda kolejna podstrona to dopłata 100zł netto

Zdjęcia/Grafiki

Zdjęcia/Grafiki

By Twoja strona wyglądała świetnie zapewnię pliki graficzne i zdjęcia niezbędne do wykonania strony www

Hosting

Hosting

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego serwera lub chcesz zmienić dotychczasowy dostarczam profesjonalny serwer pod twoją stronę

Otrzymaj bezpłatną ofertę na wykonanie Twojej strony internetowej

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Image

Poznaj niesamowite funkcje systemu cms

Zmiana wyglądu i treści strony internetowej jeszczenie nigdy nie była taka łatwa

Drag & Drop

wybierz i upuść
Dodaj nowe elementy, usuwaj to co jest niepotrzebne, zmieniaj kształt, kolor i rozmiar jak tylko chcesz!
Twórz strony przyjazne dla urządzeń mobilnych

Strona przyjazna dla urządzeń mobilnych

Cokolwiek zbudujesz za pomocą Kreatora WWW, stanie się w pełni responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych. Twoja strona internetowa będzie w 100% responsywna i gotowa na urządzenia mobilne.

Edycja strony w czasie rzeczywistym

Kreator WWW oferuje zupełnie nowy frontendowy system edycji, który zapewnia wygodę przy tworzeniu stron internetowych. Dodaj element, edytuj i zobacz zmiany w czasie rzeczywistym.

Obserwuj swoje zmiany na ekranie, dodatkowy podgląd nie jest potrzebny. Wszystko dzieje się na twoich oczach.
Edycja strony w czasie rzeczywistym
Gotowe projekty sekcji

Gotowe projekty sekcji

Skorzystaj z ponad 90 gotowych do użycia projektów sekcji wbudowanych w Kreator WWW. Wbudowane sekcje uczynią twoją pracę nad stroną / jej wyglądem niewiarygodnie łatwą.

Przeciągnij i upuść dowolny wybrany blok, a sekcja natychmiast pojawi się na stronie. Cały proces trwa dosłownie kilka chwil!

Responsywność dla wybranego urządzenia

W czasach gdy Twoją stronę można obejżeć nie tylko na komputerze „jeden rozmiar” treści nie pasuje do wszystkich urządzeń. Dlatego w kreatorze www masz wbudowany moduł podglądu responsywności dla komputera, tabletu i smartfonów. Możesz renderować swoją witrynę tak, jak dzieje się to na różnych urządzeniach i zobaczyć, jak wygląda na określonej kategorii urządzeń.

Najbardziej ekscytujące jest to, że wszystkie te czynności wykonasz i zobaczysz na żywo!
Responsywność dla wybranego urządzenia
Nowoczesne dodatki (Addons)

Nowoczesne dodatki (Addons) w zasięgu ręki

Wraz z kreatorem otrzymujesz szeroki pakiet nowoczesnych i efektownych dodatków dzięki którym Twoja strona internetowa zmieni się w arcydzieło. Baw się nimi dostosuj ich parametry.

Wbudowane narzędzia przeniosą Twoją stronę na zupełnie nowy poziom. Nie czekaj i zrealizuj swoje marzenia o stronie www dzięki tym potężnym dodatkom.

Potężny Media Menedżer

Kreator WWW oferuje najbardziej zaawansowany menedżer mediów, jaki możesz sobie wyobrazić. Nowoczesny wygląd i rozbudowane możliwości czynią z niego niezastąpione i potężne narzędzie przy budowie strony internetowej.

Menedżer obsługuje wiele typów plików i załączników, takich jak obrazy, filmy, dokumenty i archiwa.
Potężny Media Menedżer
Niesamowity kreator kształtów (Shape Divider)

Niesamowity kreator kształtów (Shape Divider)

Zmiana wyglądu witryny jest łatwiejsza dzięki kretorowi kształtów. W Kreatorze WWW otrzymujesz wiele gotowych kształtów które możesz wykorzystać do projektowania wybranych części Swojej strony internetowej.

Dodawanie kształtów na górzeczy na dole wybranej sekcji witryny jest niesamowicie łatwe. Możesz również elastycznie odwracać i modyfikować dodane kształty.

Dostosuj style czcionek

Zmiana stylów tekstów jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki Kreatorowi WWW. Ustawienie grubości czcionki i uczynienie jej bardziej atrakcyjną można łatwo zrobić bezpośrednio z interfejsu edycji dodatku.

Wybierz czcionkę, a następnie nadaj jej styl za pomocą wszystkich dostępnych opcji, w tym rozmiaru tekstu, odstępów między literami, marginesów, wyrównania itp.
Dostosuj style czcionek
Czcionki Google

Czcionki Google

Ozdabianie witryny tekstami jest niekompletne, dopóki nie będziesz mieć możliwości wyboru żądanych czcionek. W Kreatorze WWW możesz bardzi prosty sposób używać wbudowanych czcionek Google.

Wybierz odpowiednie czcionki z ogromnej kolekcji czcionek Google, aby uzyskać doskonałą typografię przy możliwie najłatwiejszym wysiłku.

Twórz złożone struktury wiersz-kolumna

Z tą funkcjonalnością Twoja kreatywność nie zna granic. W Kreatorze WWW możesz stworzyć dowolny układ, jaki tylko sobie wyobrazisz.

Dodawanie wierszy, kolumn, kolumn zagnieżdżonych i wstawianie dodatków można wykonać w mgnieniu oka. Możesz dostosować marginesy, odstępy, aby szybko stworzyć idealny układ treści na stronie.
Twórz złożone struktury wiersz-kolumna
Powiel wszystko jednym kliknięciem

Powiel wszystko jednym kliknięciem

Kreator WWW oferuje funkcje kopiuj-wklej, które pomogą Ci szybko tworzyć złożone układy poprzez ponowne wykorzystanie istniejących wierszy, kolumn i układów dodatków. Możesz łatwo kopiować elementy i wklejać je w żądanych miejscach.

Włącz lub wyłącz wiersze / kolumny / dodatki

Z łatwością włączaj lub wyłączaj elementy strony, takie jak wiersze, kolumny i dodatki. Wyłączony element będzie nadal istniał w zapleczu, ale użytkownicy nie zobaczą go w aktywnej witrynie.

W ten sposób możesz przeprowadzać eksperymenty i kontynuować działania na Swojej stronie internetowej bez utraty wprowadzonych wcześniej zmian.
Włącz lub wyłącz wiersze / kolumny / dodatki
Nieograniczone cofanie i ponawianie wprowadzonych zmian

Nieograniczone cofanie i ponawianie wprowadzonych zmian

Korzystaj z nieograniczonej możliwości cofania i ponawiania. Korzystając z tej funkcji, możesz natychmiast cofnąć lub ponowić zmiany podczas edycji treści strony.

To niezwykle przydatna funkcja, która uratuje Ci "życie". Dzięki tej funkcji przywrócenie poprzedniego stanu strony jest teraz bardzo łatwe.

Kontrolowanie odstępów poziomych kolumn (Gutter)

Możesz kontrolować poziome odstępy między kolumnami zwane „Gutter”. Usunięcie odstępu między kolumnami może się przydać, jeśli projekt treści Twojej strony wymaga sąsiednich kolumn, w których nie będzie odstępu między nimi.

Teraz możesz to wykonać,  usuwając po prostu odstępy włączając funkcję Gutter.
Kontrolowanie odstępów poziomych kolumn (Gutter)

Pakiet PREMIUM

Zamawiając usługę stworzenia strony www otrzymujesz dostęp do panelu zarządzania jej treścią. Wbudowany w stronę system CMS sprawia, że edycja treści witryn internetowych jest szybka i bardzo łatwa. Po prostu przeciągnij i upuść, a następnie wprowadź niezbędne poprawki za pomocą edytora frontendu na żywo i gotowe!

Zmian treści na Swojej stronie internetowej dokonasz w kilka minut bez żadnego kodowania i specjalistycznej wiedzy.