• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Budowa stron www oferta

STRONA BASIC

Świetnie wyglądająca strona nie musi dużo kosztować!

Pakiet

BASIC

Ekonomiczna wersja strony internetowej
JUŻ OD
0
zł / netto
 999 zł 

Co w pakiecie?

HOSTING
SERWER WWW

Zamawiając stronę internetową w wersji BASIC otrzymujesz Serwer WWW na okres 1 roku, który oferuje obsługę do 200 adresów e-mail oraz 25GB dysku na pocztę Twoją e-mail.

DOMENA INTERNETOWA

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny internetowej w pakiecie BASIC możesz bez dodatkowych kosztów zarejestrować aż do 4 domen Polskich .PL lub z rozszerzeniem .EU

CERTYFIKAT SSL

Szyfrowanie całej zawartości strony w trybie SSL - zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych za jej pośrednictwem danych, strona zyskuje w oczach wyszukiwarki GOOGLE.

POCZTA E-MAIL

Otrzymujesz możliwość utworzenia adresów e-mail we własnej domenie. Dodatkowo pocztę możesz sprawdzać z poziomu przeglądarki za pomocą aplikacji Webmail (www).

RWD

Twoja strona internetowa będzie wyglądała świetnie na każdym urządzeniu. Treść strony dopasuje się do wielkości ekranu urządzenia (Monitor, Laptop, Tablet, Smartfon).
Podana kwota pakietu BASIC uwzględnia wykonanie do 6 podstron ( przykładowo: Home > O firmie > Oferta > Galeria > Kontakt ). Dodatkowe podstrony to dopłata 50zł netto/ 1 strona. W przypadku większej liczby koszt ustalany indywidualnie.
Strona internetowa z pakietu BASIC wymaga usługi hostingowej z mojej oferty. Podana cena nie obejmuje odnowienia serwera, po upływie 1 roku, koszt odnowienia usługi hostingowej i licencji kreatora www to 399zł netto/rok.

Potrzebujesz prostej
i łatwej w obsłudze strony www ?

świetnie trafiłeś!

TYLKO 3 KROKI

dzielą Cię od własnej strony www

1. wybierz szablon www

2. zamów pakiet BASIC

3. prześlij przygotowane treści

Pakiet BASIC

Zamawiając usługę stworzenia strony www otrzymujesz dostęp do panelu zarządzania jej treścią. Wbudowany Kreator WWW sprawia, że edycja treści strony jest szybka i bardzo łatwa. Po prostu przeciągnij i upuść, a następnie wprowadź niezbędne poprawki za pomocą edytora frontendu na żywo i gotowe!

Cena pakietu BASIC obejmuje utrzymanie strony na serwerze oraz licencje Kreatora WWW. Po upływie roku jeżeli zdecydujesz się na dalsze korzystanie ze strony niezbędne jest odnowienie tych usług. Uruchomienie i działanie strony na zewnętrznym hostingu nie jest możliwe.