• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Budowa stron www oferta

STRONA BASIC

Świetnie wyglądająca strona nie musi dużo kosztować!

Pakiet

BASIC

Ekonomiczna wersja strony internetowej
JUŻ OD
0
zł / netto

Co w pakiecie?

HOSTING
SERWER WWW

Zamawiając stronę internetową w wersji BASIC otrzymujesz Serwer WWW na okres 1 roku, który oferuje obsługę do 200 adresów e-mail oraz 25GB dysku na pocztę Twoją e-mail.

DOMENA INTERNETOWA

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny internetowej w pakiecie BASIC możesz bez dodatkowych kosztów zarejestrować aż do 4 domen Polskich .PL lub z rozszerzeniem .EU

CERTYFIKAT SSL

Szyfrowanie całej zawartości strony w trybie SSL - zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych za jej pośrednictwem danych, strona zyskuje w oczach wyszukiwarki GOOGLE.

POCZTA E-MAIL

Otrzymujesz możliwość utworzenia adresów e-mail we własnej domenie. Dodatkowo pocztę możesz sprawdzać z poziomu przeglądarki za pomocą aplikacji Webmail (www).

GRAFIKA

By Twoja strona internetowa wyglądała świetnie (w przypadku gdy nie posiadasz własnych) niezbędne pliki graficzne i zdjęcia do jej stworzenia otrzymasz bez dodatkowych opłat.
Podana kwota pakietu BASIC uwzględnia wykonanie do 6 podstron ( przykładowo: Home > O firmie > Oferta > Galeria > Kontakt ). Dodatkowe podstrony to dopłata 50zł netto/ 1 strona. W przypadku większej liczby koszt ustalany indywidualnie.
Strona internetowa z pakietu BASIC wymaga usługi hostingowej z mojej oferty. Podana cena nie obejmuje odnowienia serwera, po upływie 1 roku, koszt odnowienia usługi hostingowej i licencji kreatora www to 349zł netto/rok.

Potrzebujesz prostej
i łatwej w obsłudze strony www ?

świetnie trafiłeś!

TYLKO 3 KROKI

dzielą Cię od własnej strony www

1. wybierz szablon www

2. zamów pakiet BASIC

3. prześlij przygotowane treści

Szablony stron www

Responsywne szablony www z wbudowanym edytorem treści

Pakiet BASIC

Zamawiając usługę stworzenia strony www otrzymujesz dostęp do panelu zarządzania jej treścią. Wbudowany Kreator WWW sprawia, że edycja treści strony jest szybka i bardzo łatwa. Po prostu przeciągnij i upuść, a następnie wprowadź niezbędne poprawki za pomocą edytora frontendu na żywo i gotowe!

Cena pakietu BASIC obejmuje utrzymanie strony na serwerze oraz licencje Kreatora WWW. Po upływie roku jeżeli zdecydujesz się na dalsze korzystanie ze strony niezbędne jest odnowienie tych usług. Uruchomienie i działanie strony na zewnętrznym hostingu nie jest możliwe.