• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Piąt 9:00 - 17:00

Instrukcja CMS

EDYTORA TREŚCI

Komponent SP Page Builder wynosi tworzenie strony internetowej na zupełnie nowy poziom dzięki nowoczesnemu wizualnemu kreatorowi frontendu.

Koniec z mozolnym sprawdzaniem zmian. Dodaj element, kliknij go, edytuj i zobacz, co się zmienia. Koniec z czasochłonnym dodawaniem i otwieraniem biblioteki dodatków, dodawaniem treści i przechodzeniem do frontendu i sprawdzaniem co i jak dodałeś. W tym przypadku zaoszczedzasz więcej czasu przy tworzeniu contentu sowjej strony, jednocześnie unikając wielu kłopotów. Teraz, dzięki nowemu edytorowi frontendu, możesz zobaczyć etapy swojej pracy oraz zmiany w tekscie czy jej układzie w czasie rzeczywistym, bez konieczności podglądu wprowadzonych zmian, ponieważ wszystko dzieje się na twoich oczach.

Nowy wizualny kreator frontendu jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz rozwijać się szybciej niż Bugatti Veyron Super Sport i poczujesz się, jakbyś trzymał kierownicę. Cokolwiek zrobisz, stanie się w ułamku sekundy. Teraz możesz dodawać elementy i zawartość w locie. Nowy system przeciągania i upuszczania SP Page Buildera w ułamku sekundy załaduje wybrane elementy. Twoim zadaniem jest przeciąganie rzeczy, upuszczanie ich we właściwym miejscu, reszta zostanie wykonana przez edytor.

PAGE BUILDER (edycja z podglądem strony)

Otwarcie edytora FRONTEND (edycja treści na ekranie)
Możesz łatwo uzyskać dostęp do edytora frontend z zaplecza systemu cms wchodząc w zakładkę SP Page Builder - gdzie utworzyłeś wszystkie strony. Istnieje kilka sposobów otwarcia edycji na przednim panelu. Zobaczmy je wszystkie.
1
Obok każdej strony utworzonej w zapleczu SP Page Builder znajdziesz dwie opcje. Jednym z nich jest podgląd (Preview), który pozwala na podgląd strony, a drugi to edytor frontendu (Frontend Editor), który pozwoli ci przejść do edycji strony od frontu.
Otwarcie edytora treści strony forntend (opcja1)
2
Otwórz stronę, klikając ją w zapleczu edytora SP Page Builder (kliknij na tytuł strony). U góry edytora pojawi się opcja [ Frontend Editor ]. Kliknij przycisk, aby przejść do edytora frontendowego.
Otwarcie edytora treści strony frontend (opcja 2)
3
W podglądzie każdej strony w rogu znajduje się opcja o nazwie [ Edit Page ] (Edytuj Stronę). Po kliknięciu w ten przycisk edytor otworzy się. Pamiętaj, że aby korzystać z tej opcji, musisz być zalogowany.
Otwarcie edytora treści strony frontend (opcja 3)
Pasek boczny edytora FRONTEND
Edycja wierszy
Edycja dodatków
Dodawanie nowego wiersza (Add new row)
Szablony stron (Page Templates)
Tworzenie niestandardowej struktury / liczby kolumn w wierszu
Wbudowane gotowe sekcje
Gotowe sekcje - dodawanie (video)
Modyfikacja gotowej sekcji / Edycja wiersza
Dodawanie dodatku/modułu do wiersza (row)
Edycja dodatku / modułu (opis ikon)
UWAGA !
Intrukcja którą prezentujemy na naszej stronie jest aktualnie budowie. Nowe zagadnienia są sukcesywnie dodawane do strony.