• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Piąt 9:00 - 17:00
Tworzymy nowoczesne strony internetowe z systemem cms

Intuicyjny

SYSTEM CMS

CMS ( ang. Content Management System )

System zarządzania treścią

Dzięki wbudowanemu w stronę systemowi CMS możesz samodzielnie aktualizować i edytować treść strony internetowej. Możesz zmienić jej wygląd, grafikę a także tworzyć nowe podstrony. Wszystkie te czynności wykonasz z poziomu Panelu Zarządzania stroną www bez potrzeby zatrudniania do tego celu programisty czy długiego szkolenia się w tym zakresie a co za tym idzie bez dodatkowych kosztów.

Zmiana wyglądu strony jeszcze nigdy nie była taka łatwa

Drag&Drop

WYBIERZ I UPUŚĆ

Dodaj nowe elementy, usuwaj to co jest niepotrzebne, zmieniaj kształt, kolor i rozmiar jak tylko chcesz !

Serwer WWW oraz 4 Domeny .PL otrzymasz przez pierwszy rok GRATIS !

Poznaj wybrane funkcje systemu CMS

Edycja strony internetowej nie była jeszcze nigdy taka łatwa...
UWAGA !
Prezentowane poniżej funkcje systemu cms zawierają screeny z wersji anglojęzycznej. Na prośbę Klienta może zostać instalowana nakładka języka polskiego, by cała obsługa strony była jeszcze łatwiejsza.

Edytor Frontend

System CMS posiada intuicyjny program do edycji strony dzięki któremu edycję strony internetowej możesz wykonać bezpośrednio z frontu. Nie musisz logowac się do zaplecza panelu administracyjnego w którym zmiany widoczne są po zapisaniu pracy i odświeżeniu strony. Edytor frontend pozwala na widok zmian na stronie w czasie rzeczywisty bez konieczności odświeżania czy zapisywania pracy w edytorze.
Edytor Frontend

Ponad 90 gotowych sekcji

CMS oferuje ponad 90 gotowych do użycia sekcji / bloków treści, które znacznie ułatwią Ci pracę nad przyszłą rozbudową strony internetowej. W ten sposób zaoszczędzisz Swój czas w projektowaniu nowych treści i natychmiast uzyskasz gotowy projekt, przeciągając i upuszczając wybrany blok treści.
Ponad 90 gotowych sekcji

Biblioteka zaprojektowanych sekcji

To jedna z najlepszych funkcji systemu, dzięki bibliotece możesz ponownie wykorzystać zaprojektowaną wcześniej sekcję / blok treści na kolejnych podstronach Swojej strony www. Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać swój projekt w bibliotece i wywołać go, gdy będziesz go potrzebować. To takie proste i super wydajne prawda?
System biblioteki bloków treści

Zarządzanie responsywnością strony

Od teraz możesz zapomnieć o problemach z responsywnością Twojej strony internetowej ( RWD ). System CMS umożliwa edycję na żywo Twojego projektu dla różnych urządzeń. W panelu edytora strony możesz przełączyć projekt na różne urządzenia i zobaczyć, jak wygląda na każdym z nich.
Zarządzanie responsywnością RWD

Efektowne i modne moduły

System CMS posiada wiele dopracowanych i popularnych dodatków z ogromną liczbą funkcjonalności, tak abyś mógł wzbogacić o nowe treści Swoją stronę internetową. W panelu zarządzania z łatwością możesz korzystać z funkcjonalnych modułów i dodatków jak facebook, galeria, formularz kontaktowy itd. to wygodne rozwiązanie przeniesie Twoją stronę internetową na zupełnie nowy poziom.
Gotowe moduły i dodatki w systemie cms

Obsługa czcionek Google

Zmiana czcionki w tekście strony internetowej nie jest już problemem. CMS umożliwia Ci wygodne i proste korzystanie z czcionek Google. Teraz możesz wybierać wybrane czcionki z ogromnej kolekcji czcionek jakie oferuje Google i ustawić doskonałą typografię w swojej stronie internetowej w najprostszy możliwy sposób.
Obsługa czcionek Google

Edytowanie stylu czcionek

Edycja stylów tekstów na stronie jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ustawienie wagi czcionki i jej uatrakcyjnienie możesz wykonać bezpośrednio z poziomu edytora tekstu. Wybierz czcionkę, a następnie nadaj jej styl ze wszystkimi dostępnymi opcjami, takimi jak rozmiar tekstu, odstępy między literami, margines, wyrównanie itp.
Edycja stulów czcionki tekstu

Twórz złożone struktury i układy

Dzięki systemowi CMS poczujesz potężną moc tworzenia złożonych struktur na Swojej stronie internetowej. Możesz wybraćżądaną złożoną strukturę kolumn i dodać do nich zagnieżdżone wiersze. Domyślne ustawienia kolumn zapewniają wszystkie funkcje potrzebne do opracowania układu zgodnie z wymaganiami Twojego projektu.
Edycja struktury i układy strony www

Kopiuj, wklejaj, usuwaj i duplikuj wszystko

Wbudowany w CMS program do edycji strony zawiera funkcje kopiowania i wklejania, które pomogą  Ci szybko tworzyć złożone układy, powielając istniejące wiersze, kolumny i układy dodatków. Możesz w ten sposób łatwo kopiować elementy i wklejać je w żądane pozycje.
Kopiowanie, wklejanie, duplikowanie w cms

Eksportowanie i importowanie strony

To naprawdę oszczędzająca czas i odpowiednia funkcja, którą Cię ucieszy. Dzięki systemowi CMS możesz eksportować przygotowane wcześniej układy stron, a następnie importować je, aby odzyskać pożądaną strukturę. Funkcja eksportu i importu pozwala wykorzystać wcześniej utworzony układ strony i zbudować witrynę w jak najkrótszym czasie.
Eksportowanie i importowanie szablonu strony

Menedżer mediów

CMS posiada wbudowanego menedżera mediów z modną, minimalistyczną koncepcją, którego szybkość powinna zadwolić każdego użytkownika.
Menedźer mediów CMS

Zamów bezpłatne DEMO systemu CMS

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz zapoznać się z możliwościami systemu CMS skorzystaj z poniżeszego formularza a przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie wersję demo. Zamówienia możesz również dokonać telefonicznie +48 535 291 234
Wypełniając formularz kontaktowy i klikając przycisk "Zamawiam DEMO" wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przedstawienia oferty i uruchomienia DEMO systemu cms. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w innych celach w tym marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.  Administratorem danych jest firma WEBMAZ Krzysztof Mazurkiewicz, NIP 6191930373.

PĘDZISZ DALEJ ?

Jeżeli masz jakieś pytania a może potrzebujesz pomocy napisz lub zadzwoń do nas!
Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, które pozwoli Ci się zaprezentować w internecie jak najlepiej.

U NAS

SERWER WWW
0
DO KAŻDEGO PROJEKTU !