• +48 535 291 234
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pon - Piąt 9:00 - 17:00

Wizytówka | CMS | Sklep Online

Jaką wersją strony internetowej jesteś zainteresowany ?
Strona Wizytówka - CMS - Sklep Internetowy

Jeżeli chcesz w prosty, tani i szybki sposób zaistnieć w internecie wizytówka jest najlepszym sposobem. To prosta i elegancka strona internetowa, wykonana najczęściej w technologi HTML, którą możemy również zbudować w oparciu o PHP w połączeniu z systemem CMS. Taka strona internetowa może zawierać podstawowe informacje o Twojej Firmie jej szczegółowy opis, ofertę, linki do mediów społecznościowych i co tylko chcesz !

Strona internetowa wykonana przy użyciu najlepszych rozwiązań, posiadająca estetyczny design i intuicyjny układ, która daje pełną kontrolę nad wizualizacją oferty firmy w internecie oraz spełni w 100% oczekiwania jej uzytkowników. CMS ( ang. Content Management System ) to nie tylko edycja treści strony jak dane firmy, oferta, promocje to również możliwość zmiany w dowolnej chwili samej struktury strony internetowej. Wszystko to bez potrzeby zatrudniania do tego osób czy firm z zewnątrz, potrzebujesz tylko dostępu do internetu.
Oferta skierowana do każdego, nie ważne kim jesteś i czym się zajmujesz. Sklep Online w wydajny i szybki sposób pozwola sprzedawać produkty, towary czy usługi w internecie. Handel w internecie (e-hanedel) jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi. Dzieki Sklepowi Internetowemu możesz szybko i sprawnie finalizować transakcję w szczególności te bezgotówkowe.

Przejmij kontrolę nad swoją Stroną Internetową !

Wbudowany system CMS daje Ci możliwość elastycznej i samodzielnej edycji treści strony

Przejmij kontrolę nad swoją Stroną Internetową !

Wbudowany system CMS daje Ci możliwość elastycznej i samodzielnej edycji treści strony

Strony Internetowe

Aktualnie strony internetowe to już nie tylko wizytówka firmy ale jeden z ważniejszych kluczowych elementów marketingu. Dla potencjalnego Klienta jest cennym źródłem informacji o firmie jej ofercie czy produktach. Nowoczesna i przejrzysta strona internetowa wspiera i poprawia komunikację z Klientami a także partnerami firmy.
iphone6-flex-1.jpg

Dlaczego my ?


Doświadczenie
W biznesie internetowym działamy juz od 7 lat. Nieustannie staramy się rozwijać zarówno w dziedzinie WedDesign jak i stricte IT mając tutaj na myśli obsługę Serwera, Konfigurację Poczty i ogólne Wsparcie Techniczne.
Dbałość o szczegóły
Kreatywność
Faktura VAT

Etapy pracy w 4 prostych krokach

Pozycjonowanie

Skuteczna optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych
Czym jest pozycjonowanie strony internetowej ? To nic innego jak szereg działań których celem jest zwiększenie / podniesienie pozycji naszej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie jest bardzo ściśle związanie z tematyką SEO (z języka angielskiego: Search Engine Optimization) czyli optymalizacją stron internetowych pod wyszukiwarki między innymi przez dostosowanie ich wyglądu, kodu strony i być może co najważniejsze ich treści. Pamiętaj SEO to nie pozycjonowanie, a wymienione wyżej działania w zakresie SEO są niezbędne do poprawnego rozpoczęcia pozycjonowania naszej strony internetowej.

W wyszukiwarce Google mającej niepodważalnie największy udział w rynku wyszukiwarek możemy pozycjonować się na dwa sposoby: (1) Pozycjonowanie na określone hasła / frazy (SEO + pozycjonowanie). (2) Bloki reklamowe Google Adwords - czyli płatne reklamy gdzie wynik naszej pozycji uzależniony jest od kosztu kliknięcia przez internautę w naszą reklamę (im większa konkurencja, która pozycjonuje się na dane hasło/frazę tym musimy więcej zapłacić Google za kliknięcie).
Pozycjonowanie stron internetowych - seo
Nad pozycjonowaniem domeny będzie czuwał dedykowany specjalista SEO, z którym będziecie Państwo w stałym kontakcie
Na początku współpracy otrzymają Państwo raport z zaleceniami optymalizacyjnymi - co ma kluczowy wpływ na pozycjonowanie
Niezbędne wdrożenia optymalizacyjne zostaną wykonane na Państwa stronie internetowej bez dodatkowych opłat (max. 6h)
Otrzymają Państwo dostęp do Panelu Klienta, gdzie w dowolnym czasie śledzić będzie można pozycje serwisu www i to jak rosną

Zaprojektujemy Twoje LOGO

Projektowanie logo firmy
Otrzymujesz od nas minimum 3 koncepcje loga z których wybierasz tą, która najbardziej Ci sie podoba. Jeżeli żadna z nich przedstawimy Ci kolejne koncepcje
Na wybraną przez Ciebie wersję loga możemy nanieść dowolną liczbę poprawek i zmian, aż do pełnego zadowolenia z projektu loga
Po wyborze już końcowego projektu otrzymas od nas wersje: pełny kolor, na czarnym tle, monochromatyczna, achromatyczna. Pliki graficzne będa udostepnione w formacie wektorowym i rastrowym

Certyfikaty SSL

Zainstaluj Certyfikat SSL i zabezpiecz Swoją stronę internetową !
W ścieżce certyfikatu widoczna jest tylko domena i tylko ona podlega weryfikacji, są to najpopularniejsze i zarazem najtańsze certyfikaty na rynku. Weryfikacja domeny podczas realizacji zamówienia polega na sprawdzeniu/weryfikacji czy w pliku CSR znajdują się te same dane abonenta co w bazie WHOIS przy certyfikowanej domenie oraz czy pod adresem domeny jest opublikowana strona WWW.

Podsumowując Certyfikaty RapidSSL DV (Domain Validation) to:

 • zabezpieczenie przed phishingiem i podsłuchiwaniem transmisji
 • gwarancja na zabezpieczenie transmisji danych
 • automatyczna weryfikacja podmiotu występującego o certyfikat - bez konieczności przysyłania dokumentów rejestrowych firmy
 • nazwa Twojej firmy nie będzie wyświetlana w informacjach o certyfikacie
W ścieżce certyfikatu widoczna jest tylko domena i tylko ona podlega weryfikacji. Podstawową ich zaletą jest możliwość zabezpieczenia przez jeden Certyfikat SSL wielu subdomen. Wykupując taki certyfikat, możesz uwierzytelnić dowolną liczbę domen niższego stopnia np. logowanie.twojadomena.pl, panel.twojadomena.pl itd. Brak potrzeby zakupu wielu certyfikatów dla każdej z subdomeny, to nie tylko oszczędności ale i uproszczenie zarządzania.

Podsumowując Certyfikaty Wildcard to:

 • gwarancja na zabezpieczenie transmisji danych
 • obsługa wielu subdomen w ramach jednej domeny głównej
 • automatyczna weryfikacja podmiotu występującego o certyfikat - bez konieczności przysyłania dokumentów rejestrowych firmy
Pojedynczym certyfikatem szyfrujesz wiele różnych domen. Jeden certyfikat zastępuje nawet do 10 certyfikatów SSL i umożliwia zabezpieczenie strony WWW, sklepu internetowego czy serwera poczty e-mail.

Podsumowując Certyfikaty MyltiDomania to:

 • zabezpieczenie przed phishingiem i podsłuchiwaniem transmisji
 • gwarancja na zabezpieczenie transmisji danych
 • weryfikacja domeny oraz pełna weryfikacja organizacji wnioskującej o certyfikat
W ścieżce certyfikatu widoczna jest nazwa Organizacji i domena. Rozszerzonej weryfikacji podlega podmiot wystepujący o certyfikat m.in. na podstawie złożonych dokumentów, wniosku i umowy. Certyfikat EV oznacza szczegółową weryfikację tożsamości firmy. W przeglądarkach w pasku adresu skutkuje to dodatkowym oznaczeniem takiego certyfikatu zielonym kolorem. Przy Certyfikacie EV w informacjach o nim wyświetlane są dane Twojej firmy i nazwa domeny.

Podsumowując Certyfikaty SSL typu EV (Extended Validation) to:

 • zabezpieczenie przed phishingiem i podsłuchiwaniem transmisji
 • wysoka gwarancja na zabezpieczenie transmisji danych
 • pełna weryfikacja organizacji/firmy wnioskującej o certyfikat SSL oraz dodatkowa weryfikacja telefoniczna
 • w informacjach o certyfikacie SSL widoczna nazwa firmy oraz domeny dla której certyfikat został zarejestrowany
 • szyfrowanie dla jednej domeny internetowej, certyfikat EV nie zabezpiecza dowolnej liczby subdomen w określonej domenie
 • dedykowane rozwiązanie dla dużych firm, banków, korporacji
Certyfikaty SSL - Zabezpieczenie Strony Internetowej
0 zł netto
Rapid SSL
0 zł netto
Wildcard SSL
0 zł netto
MultiDomain ( 4 domeny )
0 zł netto
Premium EV

Sklepy Internetowe

Tą ofertę kierujemy do firm i osób, które rozpoczynają swój e-biznes i chcą bez dużych nakładów finansowych otworzyć swój Sklep Internetowy i rozpocząć sprzedaż. Sklepy internetowe tworzymy na między innymi na takich platformach jak: PrestaShop, Wordpress w połączeniu z Woocommerce, Joomla i inne. Obecnie są to jedne z najbardziej popularnych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego. Systemy te posiadają bardzo rozbudowane zaplecza, dobrą wydajność i modułową konstrukcję dzięki, której wraz z wzrostem zapotrzebowania można rozbudowywać swój sklep o dodatkowe funkcje.
Nowoczesne Sklepy Internetowe Kępno

Co otrzymuje Klient ?


Nowoczesny design


Funkcjonalny panel Admina


Responsywny układ ( RWD )


Atrakcyjną cenę


Kreatywne rozwiązania


Stałą pomoc


Potrzebujesz pomocy przy już istniejącej stronie internetowej ?


Usługi IT

Zobacz, jakie Usługi IT możemy dla Ciebie wykonać. Oferta naszych Usług IT skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy potrzebują fachowca tylko na "chwilę", aby wykonał dla nich konkretne zlecenie. To rozwiązanie daje Klientowi pewność, że dane zlecenie zostanie wykonane poprawnie i szybko oraz nie zmusza go do szkolenia pracownika lub siebie w tym zakresie.

W ramach wspomnianych usług oferujemy m.in. aktualizację silnika CMS oraz zainstalowanych pluginów, wykonanie kopii serwisu www i bazy MySQL, migrację strony internetowej na inny hosting lub serwer czy też naprawę strony www po włamaniu hakerskim.

Poniżej prezentujemy cennik konkretnych Usług IT realizowanych przez naszą firmę. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, a jego koszt końcowy zależy m.in. od stopnia skomplikowania zadania, liczby roboczogodzin poświęconych na jego wykonanie itp. Jeśli interesują Cię innego rodzaju usługi, niewymienione w cenniku, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą konkretnych informacji dotyczących możliwości wykonania dodatkowych prac, które Cię interesują.

Jeśli chodzi o Usługi IT Kępno to niejedyna miejscowość, na terenie której działamy. Choć siedziba naszej firmy mieści się w Kępnie, usługi oferujemy również Klientom z innych obszarów. Specyfika branży informatycznej, w której z powodzeniem działamy od wielu lat, pozwala nam na szybką i kompetentną realizację dowolnych zleceń IT dla osób z całej Polski, a nawet spoza granic kraju.
Aktualizacja silnika CMS i zainstalowanych Pluginów ( Joomla, Wordpress itp. )
od
0
Wykonanie kopii Serwisu WWW oraz Bazy MySQL
od
0
Migracja strony internetowej na inny Serwer/Hosting
od
0
Naprawa strony internetowej po włamaniu hakerskim ( Joomla, Wordpress )
od
0

Potrzebujesz Pomocy !

Masz problem ? Chciałbyś zlecić wykonanie usługi ale nie wiesz ile może Cię to kosztować ? Opisz to dokładnie w e-mailu lub zadzwoń. Porada i wycena usługi jest bezpłatna i niezobowiązująca. Jeżeli zainteresuje Cię nasza oferta/pomoc uzgodnimy szczegóły. W tego rodzaju pracach rozliczenia za usługę najczęściej finalizujemy  dopiero po wykonaniu zlecenia, więc wiesz dokładnie za co płacisz.

Zadzwoń

+48 535 291 234

Tylko Teraz !

Serwer Minima
0
do KAŻDEGO PROJEKTU !

Napisz

biuro@webmaz.pl