• +48 535 291 234
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Pon - Piąt 9:00 - 17:00

Light and modern Websites
RWD - Responsive Web Design

Lightweight code, modern design combined with RWD - technique for designing web pages so that they look and layout adjust automatically to the size of the window unit on which it is displayed (computer, smartphone, tablet)

What makes us diffrent !?
Professionalism and complex customer service from A to Z

Each page is an individual design tailored to the requirements
of the customer to fully meet his expectations

Web Servers

Hosting for demanding clients


Professional web hosting, servers located in Poland
Test the server for 10 days !

Responsywne Strony Internetowe

Zaistniej z nami w internecie !

Każdego dnia tysiące ludzi przeszukuje internet...
Nie pozwól by ta grupa Twoich potencjalnych Klientów była skazana na konkurencje !

Internet jest obecnie największym źródłem informacji dostępnym prawie dla każdego. Już sam ten fakt powinien być niepodważalnym argumentem przemawiającym za tym, by zainwestować w stronę internetową. Koszty billboardów czy ulotek są często bardzo wysokie, a przy tym taka forma reklamy nie trafia do tak szerokiej grupy odbiorców jak profesjonalna strona internetowa.


Agencja kreatywna Webmaz z Kępna istnieje na rynku usług internetowych od wielu lat. Zajmujemy się tworzeniem i administracją stron internetowych różnego rodzaju. Nasza szeroka oferta obejmuje tworzenie stron internetowych wizytówkowych, firmowych, blogów oraz typu portfolio. Wykonane przez nas strony internetowe oparte są o system CMS, dzięki któremu Klient może samodzielnie w dowolnej chwili edytować / zmieniać ich treść. W ofercie posiadamy również proste i wygodne w użyciu sklepy internetowe dopasowane do każdej branży i każdego rodzaju działalności naszych Klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte dziesiątkami wykonanych sklepów i stron www, a także stale rozwijane umiejętności w zakresie tworzenia nowoczesnych, zgodnych ze sprawdzonymi rozwiązaniami i aktualnymi trendami stron internetowych, są naszą najlepszą wizytówką. Oferujemy również profesjonalny hosting oraz skuteczną optymalizację i pozycjonowanie stron www, zapewniające najlepszą widoczność strony w sieci.

Jeśli chodzi o usługi IT oraz strony internetowe Kępno w województwie wielkopolskim to niejedyna miejscowość, na terenie której działamy. Siedziba naszej firmy mieści się w Kępnie przy ulicy Przemysłowej, jednakże obszar naszego działania jest znacznie szerszy. Dzięki specyfice branży internetowej, możemy obsługiwać Klientów nie tylko z województwa wielkopolskiego czy dolnośląskiego, ale i całej Polski, a nawet spoza kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tworzenie stron internetowych i e-sklepów oraz innego rodzaju usługi IT. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty i przedstawimy indywidualną wycenę Twojego zlecenia.

RWD - Responsive Web Design

Nasze strony wyglądająświetnie na każdym urządzeniu !
To technika projektowania Stron Internetowych, tak aby automatycznie przystosowały się do rozdzielczości ekranu urządzenia, niezależnie czy jest to smartphone, tablet czy laptop. Każda nasza strona wykonana jest w standardzie RWD, więc wyglądaja świetnie na każdym urządzeniu.
Czytelność Strony WWW
99%
Prosta i szybka edycja treści
95%
Zwiększone wyniki sprzedaży
70%
Marketing
80%

Szybkie i Niezawodne Serwery WWW

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę profesjonalnych usług hostingowych
0/7

Serwer Minima

Na Start
0

Serwer Optima

Optymalny
0

Serwer Database

Dla Wymagających
0

Serwer Enhanced

Professional
0
Cena promocyjna 1 roku, usługa w abonamencie rocznym. Wszystkie podane wartości to CENY NETTO w PLN.

Wybrane realizacje

Poniżej przedstawiamy przykłady naszych realizacji

Zaufali nam

Projektowanie Stron Internetowych jest dla nas fascynującym doświadczeniem i jesteśmy dumni, że zaufało nam wiele firm.

Przejmij kontrolę nad swoją Stroną Internetową !

Wbudowany system CMS daje Ci możliwość elastycznej i samodzielnej edycji treści strony

Przejmij kontrolę nad swoją Stroną Internetową !

Wbudowany system CMS daje Ci możliwość elastycznej i samodzielnej edycji treści strony

Cennik Stron Internetowych

Orientacyjna prezentacja rodzaju stron ich zawartości oraz funkcji
Jednym z najczęstszych pytań które zadaje Klient na wstępie rozmowy to: Jaka jest cena wykonania strony internetowej ? Niestety bez dokładnego doprecyzowania i określenia parametrów, funkcji, branży oraz wyglądu samego layoutu ( szata graficzna ) strony którą potrzebujesz nie da się podać dokładnej ceny.

Każdy kto planuje rozpocząć biznes czy rozkręcić już istniejący oczekuje by jego strona internetowa była atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna i dopasowana do jego potrzeb. Wygląd, wbudowane funkcje czy intuicyjny i bogaty system CMS a co za tym idzie czas jaki potrzebny jest na wykonanie projektu mają bezpośredni wpływ na cenę wykonania Strony WWW.

Poniżej prezentujemy Państwu średnie koszty wykonania profesjonalnej strony internetowej. Jednak zgodnie z powyższym ostateczna cena projektu może różnić się od prezentowanych poniżej cen.

STRONA WIZYTÓWKA

od699zł netto

 • HTML / PHP
 • do 5 zakładek
 • RWD
 • Galeria
 • CMS ( opcjonalnie )
 • Support/Wsparcie: 12 m-c
 • Slider ( opcjonalnie )
 • Formularz Kontaktowy

Sklep Online

od1999zł netto

 • PHP
 • Nieograniczona liczba zakładek
 • RWD
 • Płatności PayPal / DotPay
 • CMS
 • Support/Wsparcie: 12 m-c
 • Slider
 • Formularz Kontaktowy

Strona WWW to siła napędowa Twojego Biznesu !

Strona WWW to siła napędowa Twojego Biznesu !

Ostatnie wpisy na blogu

HOT News | Wiadomości IT | Promocje

Redesign strony www - pokaż się z lepszej strony

Twoja strona istnieje już długo? Twoja oferta dla Klientów nie uległa zmianie? Zapytasz, więc dlaczego wogóle zmieniać...

WEBMAZ.PL wśród najlepszych 2019 serwisu oferteo.pl

Uznanie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne i jest miarą naszej dotychczasowej działaności w branży webdesign i...

Certyfikat SSL dla twojej strony lub sklepu internetowego

Na początku wyjaśnijmy w skrócie czym jest Certyfikat SSL. Jest to narzędzie, które zapewnia bezpieczeństwo i poufność...

Tworzymy nowoczesne Strony Internetowe

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu tworzymy wspaniałe strony wykorzystując najnowsze trendy i sprawdzone rozwiązania

O nas

Nieustannie poszerzamy i rozwijamy swoje umiejętności. W swojej pracy unikamy szablonowego podejścia do projektu, ponieważ przemyślany projekt Strony Internetowej i odpowiednio napisany kod pozwala osiągnąć sukces !

Zadzwoń

+48 535 291 234

Tylko Teraz !

Serwer Minima
0
do KAŻDEGO PROJEKTU !

Napisz

biuro@webmaz.pl