• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Piąt 9:00 - 17:00

Blog

Responsywne szablony stron internetowych z edytorem treści

Responsywne szablony stron internetowych z edytorem treści

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Wychodząć na przeciw oczekiwaniom postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom możliwość stworzenia własnej strony internetowej w tani i szybki sposób. Zapewne wielu z was myśli o własnej stronie www ale nie każdy chce ponosić z tego tytułu dużych nakładów finansowych.
Nasza oferta szablonów www to idealne rozwiązanie, które pozwala na zaistnienie w sieci i co najlepsze możesz stworzyć swoją stronę www samodzielnie za pomocą wbudowanego w szablon systemu cms czyli edytora treści.

Liczba dostępnych na naszej stronie szablonów www nieustannie się powiększa by każdy znalazł coś dla siebie. Tematyka szablonów celowo nie jest ukierunkowana na jedną określoną branżę gdyż z założenia szablony są i mają być uniwersalne tak by każdy z szablonów można było dowolnie zmienić i dostosować do własnych potrzeb.

Zamawiając szablon w jego cenie otrzymujesz od nas wpełni skonfigurowaną usługę. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny pomożemy Ci w jej wyborze i rejestracji to samo dotyczy serwera www czyli hostingu. Zapytasz co jeżeli masz już swój adres internetowy? Wówczas podepniemy Twoją domenę pod szablon i serwer www.

W przypadku gdy masz już własny serwer kupiony w innej firmie i domenę sprawdzimy paramtery serwera a gdy nie będzie żadnych przeciwskazań odnosnie wymogów do poprawnego działania szablonu i systemu cms zainstalujemy i skonfiguryjemy na nim Twoją stronę internetową.

Bezpłatny Certyfikat SSL
Bez dodatkowych kosztów skonfigurujemy Twoją stronę w bezpiecznym trybie SSL tak by wzbudzała zaufanie wśród Klientów (zielona kłódka w adresie) i zyskiwała w oaczach Google jednak pod warunkiem gdy będziesz korzystał z oferowanego przez nas serwera www (hostingu).

Edycja szablonu

Szablon strony zamówiony i co dalej? Gdy skonfigurujemy dla Ciebie stronę przekażemy wszystkie niezbędne dane dostępowe:

  • Dostęp do Serwera WWW a dokładnie do Panelu Zarządzania serwerem gdzie możesz zarządzać i tworzyć konta e-mail w własnej domenie
  • Dostęp do zaplecza strony (Administrator) gdzie zarządzasz wyglądem i treścią strony www
  • Instrukcje jak korzystać z narzędzia do zarządzania serwerem
  • Intrukcję jak korzystać i zarządzać pocztą e-mail

Sama edycja treści na stronie jest intuicyjna i prosta. Dzieki systemowi cms możesz dowolnie zmieniać treści i grafiki na stronie. Możesz dodawać nowe i usuwać to co jest dla Ciebie zbędne. Wszystkie te operacje wykonasz za pomocą rewelacyjnego edytora, który działa na zasadzie Drag&Drop czyli "wybierz i upuść". Sam edytor może pracować w dwóch wariantach:

  • Edycja od frontu czyli zmieniać wygląd i treść strony bezpośrednio na ekranie, więc dokładnie widzisz zmiany które wprowadzasz i możesz wizualnie dopasować układ i wygląd treści
  • Edycja od zaplecza Backend za pomocą bloków treści. Po zapisaniu zmian wystarczy, że odświeżysz podgląd strony by zobaczyć jak zmieniał się twoja strona

W edytorze do wykorzystania masz ponad 90 gotowych do użycia projektów sekcji, modułów i gotowych bloków treści. Te wbudowane sekcje sprawią, że edycja i rozbudowa strony www będzie niewiarygodnie łatwa i szybka. Wystarczy, że przeciągniesz i upuścisz dowolny blok czy moduł a strona natychmiast go pokaże. Wszystko to zrobisz w ułamku czasu. Dodatkowo wszystkie dodatki zostały odpowiednio pogrupowane w kategorie by korzystanie z nich było jeszcze łatwiejsze.

Responsywność czyli dostosowanie treści do ekranu urządzenia

W dobie wielu urządzeń w których możliwe jest przeglądanie stron internetowych "jeden rozmiar" nie pasuje i nie będzie wyświetlany czytelnie na wszystkich urządzeniach. Dlatego w edytorze możesz renderować swoją witrynę tak, jak na innych urządzeniach i zobaczyć, jak wygląda ona w określonej kategorii urządzeń: komputer, tablet, smartfon.

Najbardziej ekscytującą funkcją jest to, że wszystkie te modyfikacje będziesz widzieć na żywo!

Dostosuj style czcionki

Zmiana stylów tekstów jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki. Ustawienie wagi czcionki i uczynienie jej bardziej atrakcyjną można łatwo zrobić bezpośrednio z interfejsu edycji dodatku. Wybierz czcionkę, a następnie nadaj jej styl za pomocą wszystkich dostępnych opcji, w tym rozmiaru tekstu, odstępów między literami, marginesu, wyrównania itd. Dzięki edytorowi treści masz możliwość korzystania z Google Fonts w swojej witrynie. Wybierz odpowiednią czcionkę z ogromnej kolekcji czcionek Google, aby uzyskaćświetną typografię przy możliwie najłatwiejszym wysiłku.

Edycja i kopiowanie struktury kolumn i podziału tekstu na stronie

Dzięki systemowi cms Twoja kreatywność nie będzie mieć ograniczeń. Za jego pomocą możesz zbudować dowolny układ jaki można sobie wyobrazić. Dodawanie wierszy, kolumn, kolumn zagnieżdżonych i dodatków można wykonać w mgnieniu oka. Możesz dostosować marginesy, pola i odstępy by stworzyć idealny układ. System cms oferuje również ekspresową funkcje kopiowania i wklejania, które pomogą Ci szybko tworzyć złożone układy poprzez ponowne użycie istniejących wierszy, kolumn i aranżacji dodatków. Możesz łatwo kopiować elementy i wklejać je na żądane pozycje.

Przekonaj się jak łatwo stworzyć swoją wymarzoną stronę www

Poznaj szablony www / Zobacz ich wersję demo / Wybierz ten idealny dla Ciebie