• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Responsywne szablony stron

Responsywne szablony stron internetowych z edytorem treści

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Wychodząć na przeciw oczekiwaniom postanowiłem zaoferować moim Klientom możliwość stworzenia własnej strony internetowej w tani i szybki sposób. Zapewne wielu z was myśli o własnej stronie www ale nie każdy chce ponosić z tego tytułu dużych nakładów finansowych.
Oferta BASIC w oparciu o responsywne szablony www to idealne rozwiązanie, które pozwala na zaistnienie w sieci w szybkim czasie. Dodatkowo każda strona www wyposażona jest w system cms dzieki któremu samodzielnie można edytować treść i wygląd strony www jeżeli zajdzie taka potrzeba bez konieczności zlecania tego osobom trzecim i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Liczba dostępnych na mojej stronie szablonów www nieustannie się powiększa by każdy znalazł coś dla siebie. Tematyka szablonów celowo nie jest ukierunkowana na jedną określoną branżę gdyż z założenia szablony są i mają być uniwersalne tak by każdy z szablonów można było dowolnie zmienić i dostosować do własnych potrzeb.

Zamawiając stronę w wersji BASIC opratą o jeden z dostępnych szablonów otrzymujesz wpełni skonfigurowaną usługę i dostęp do zaplecza administratora. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny pomogę Ci w jej wyborze i rejestracji to samo dotyczy serwera www czyli hostingu.

W przypadku gdy masz już własny serwer kupiony w innej firmie i domenę po wstepnej weryfikacji jego paramterów w przypadku gdy nie będzie żadnych przeciwskazań odnosnie wymogów do poprawnego działania skryptu i strony instaluję gotową stronę na serwerze podpinając do niej Twoją domenę internetową.
Bezpłatny Certyfikat SSL
Bez dodatkowych kosztów konfiguruję Twoją stronę w bezpiecznym trybie SSL tak by wzbudzała zaufanie wśród Klientów (zielona kłódka w adresie) i zyskiwała w oaczach Google. W tym przypadku warunkiem jest skorzystanie z mojej oferty hostingowej.

Edycja strony www

Wraz z uruchomieniem gotowego projekt strony na serwerze otrzymasz wszystkie niezbędne dane dostępowe:

  • Dostęp do Serwera WWW a dokładnie do Panelu Zarządzania serwerem gdzie możesz zarządzać i tworzyć konta e-mail w własnej domenie
  • Dostęp do zaplecza strony (Administrator) gdzie zarządzasz wyglądem i treścią strony www
  • Instrukcje jak korzystać z narzędzia do zarządzania serwerem
  • Intrukcję jak korzystać i zarządzać pocztą e-mail

Sama edycja treści na stronie www jest intuicyjna i prosta. Dzieki systemowi cms możesz dowolnie zmieniać treści i grafiki na stronie. Możesz dodawać nowe i usuwać to co jest dla Ciebie zbędne. Wszystkie te operacje wykonasz za pomocą rewelacyjnego edytora, który działa na zasadzie Drag&Drop czyli "wybierz i upuść". Sam edytor może pracować w dwóch wariantach:

  • Edycja od frontu czyli zmieniać wygląd i treść strony bezpośrednio na ekranie, więc dokładnie widzisz zmiany które wprowadzasz i możesz wizualnie dopasować układ i wygląd treści
  • Edycja od zaplecza Backend za pomocą bloków treści. Po zapisaniu zmian wystarczy, że odświeżysz podgląd strony by zobaczyć jak zmieniał się twoja strona

W edytorze do wykorzystania masz ponad 90 gotowych do użycia projektów sekcji, modułów i gotowych bloków treści. Te wbudowane sekcje sprawią, że edycja i rozbudowa strony www będzie niewiarygodnie łatwa i szybka. Wystarczy, że przeciągniesz i upuścisz dowolny blok czy moduł a strona natychmiast go pokaże. Wszystko to zrobisz w ułamku czasu. Dodatkowo wszystkie dodatki zostały odpowiednio pogrupowane w kategorie by korzystanie z nich było jeszcze łatwiejsze.

Responsywność czyli dostosowanie treści do ekranu urządzenia

W dobie wielu urządzeń na których możliwe jest przeglądanie stron internetowych "jeden rozmiar" nie pasuje i nie będzie wyświetlany czytelnie na wszystkich urządzeniach szczególnie tych mobilnych jak smartfon czy tablet. Dlatego w edytorze możesz renderować swoją witrynę tak, jak na innych urządzeniach i zobaczyć, jak wygląda ona w określonej kategorii urządzeń: komputer, tablet, smartfon. Najbardziej ekscytującą funkcją systemu cms i edytora jest to, że wszystkie te modyfikacje będziesz widzieć na żywo jeszcze przed ich zapisaniem czyli udostępnieniem na stronie www.

Dostosuj style czcionki

Zmiana stylów tekstów jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki. Ustawienie wagi czcionki i uczynienie jej bardziej atrakcyjną można łatwo zrobić bezpośrednio z interfejsu edycji dodatku. Wybierz czcionkę, a następnie nadaj jej styl za pomocą wszystkich dostępnych opcji, w tym rozmiaru tekstu, odstępów między literami, marginesu, wyrównania itd. Dzięki edytorowi treści masz możliwość korzystania z Google Fonts w swojej witrynie. Wybierz odpowiednią czcionkę z ogromnej kolekcji czcionek Google, aby uzyskać świetną typografię przy możliwie najłatwiejszym wysiłku.

Edycja i kopiowanie struktury kolumn i podziału tekstu na stronie

Dzięki systemowi cms Twoja kreatywność nie będzie mieć ograniczeń. Za jego pomocą możesz zbudować dowolny układ jaki można sobie wyobrazić. Dodawanie wierszy, kolumn, kolumn zagnieżdżonych i dodatków można wykonać w mgnieniu oka. Możesz dostosować marginesy, pola i odstępy by stworzyć idealny układ. System cms oferuje również ekspresową funkcje kopiowania i wklejania, które pomogą Ci szybko tworzyć złożone układy poprzez ponowne użycie istniejących wierszy, kolumn i aranżacji dodatków. Możesz łatwo kopiować elementy i wklejać je na żądane pozycje.