• +48 535 291 234
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pon - Pią 8:00 - 16:00
Redesign strony www

Redesign strony www - pokaż się z lepszej strony

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
REDESIGN firmowej strony internetowej – tłumacząc na język "powszechny" to nic innego jak przebudowa lub zaprojektowanie na nowo już istniejącej strony internetowej.

Twoja strona istnieje już długo? Twoja oferta dla Klientów nie uległa zmianie? Zapytasz, więc dlaczego w ogóle zmieniać jej wygląd? Przede wszystkim dlatego, by Twoja osobista lub firmowa strona i znajdującą się na niej oferta była dla klientów atrakcyjna i zachęcała do określonego na stronie działania - przecież takie było i jest główne przeznaczenie strony www.

Wraz z upływem czasu każda strona internetowa prędzej czy później zaczyna bardziej lub mniej odbiegać od obowiązujących w sieci standardów, choćby pod względem samego wyglądu, zamieszczonej na niej treści czy i może najważniejsze jej dopasowania do urządzeń mobilnych ( Mobile-Friendly ).
Aby zachęcić użytkowników do określonego celu na stronie jej wygląd i treść musi być dla Klienta atrakcyjna, czytelna, funkcjonalna a cała strona powinna być dopasowana do urządzeń mobilnych, które w coraz większym stopniu odpowiadają za ruch na stronach internetowych. Responsywność w dzisiejszych czasach jest nieodzownym elementem każdej nowoczesnej strony internetowej. Pamiętaj również, że brak responsywności na stronie odbija się także w statystykach ponieważ Google i roboty indeksujące kładą bardzo duży nacisk na czytelność stron na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowo bardzo często starsze strony internetowe nie posiadają ( lub jest on przestarzały ) wbudowanego systemu CMS, więc Redesign to świetna okazja by takie rozwiązanie wprowadzić na nowej/odświeżonej wersji Twojej strony. Intuicyjny i bogaty w narzędzia system cms umożliwi Ci również samodzielne zarządzanie stroną i jej treścią. Kolejnym atutem przemyślanej budowy strony i wdrożonego na niej  systemu cms jest łatwe dalsze jej rozbudowywanie: dodawanie nowej treści, grafik, podstron itd.


Jeżeli po przeczytaniu powyższego wpisu uważasz, że Twoja obecna strona wymaga zmian, odświeżenia wyglądu, zmiany treści lub wdrożenia systemu CMS zachęcam do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możesz również skontaktować się ze mną pod numerem telefonu +48 535 291 234